Ahşap Paletler

Ahşap Paletler

Kategori:Ahşap Paletler
Ürün Adı:Ahşap Paletler
Görüntüleme:6473 Görüntüleme
Ekleyen:Safran Garden

Ürüne Ait Diğer Resimler

  • Ahşap Paletler

  • Ahşap Paletler

  • Ahşap Paletler


Ürün Özellikleri

Palet, dış ambalajın en önemli parçası olup, paketlenmiş ürünlerin forklift ya da transpalet aracılığı ile kolaylıkla taşınabilmesi için ahşap, plastik, metal veya bunların bileşiminden hazırlanmış malzemelerdir.
Genellikle ahşap malzemeden üretilen paletler, daha dayanıklı olması için nervürlü özel çivilerle birleştirilir. Dış ticaret ile artan palet dolaşımında, paletler zararlı böcek ve haşeratın bir diğer ülkeye ulaşıp o ülkenin bitki sağlığına zarar vermemesi içinfumigasyon ya da ısıl işleme tabi tutularak zararlılardan temizlenmektedir. Bu konu ile ilgili uluslararası katı kurallar getirilmiştir.

Ahşap Palet ( Tahta Palet ) üretiminde çoğunlukla Çam kereste Kullanıyoruz.Tüm Palet üretim Sürecimiz Kalite sağlama ekiplerimizce kontrol altında tutuluyor.

Ahşap Palet ( Tahta Palet ) fiyatlarımız oluşturan en önemli faktörler kereste fiyatlarıdır.Ülkemizde kereste önemli ölçüde ithal edildiği için Ahşap Palet ( Tahta Palet ) fiyatlarında değişikler olabilmektedir.Bir başka faktör ise paletin desidir; yani palet ölçülerine göre kullanılacak, kereste hacmidir.

Özel Ölçü ve Siparişleriniz için İLETİŞİM sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.

footer